GORI Penselsæt

GORI Penselsæt
3 stk

Fritid & sport›Kontor

149,00 kr

Billigste pris 149,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GORI penselsæt indeholdende 3 pensler til maling og kunstnerisk arbejde.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 298,00 kr · 99,33 kr/stk · spar 149,00 krSidst set i dag
    149,00 kr
    1 stk149,00 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    149,00 kr
    3 stk49,67 kr/stk
  • Bilka3 for 298,00 kr · 99,33 kr/stk · spar 149,00 krSidst set i dag
    149,00 kr
    3 stk49,67 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

149 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GORI Penselsæt 3 stk

GORI Penselsæt fra GORI (3 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GORI Penselsæt eller udforske flere Fritid & sport.