Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Nøglehulsmærket
| Oprindelse | Norge |
Allergener
Fisk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 333 kJ (79 kcal) |
| Fedt | 0,7 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,7 g |
Beskrivelse
Fersk mørksejfilet fra Glyngøre, dansk sæsonfisk, 225 g.
Priser i dag (2 butikker)
-
Rema 1000 Sidst set i dag44,95 kr225 g 199,78 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag49,50 kr225 g 220,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris