Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Norge |
Allergener
Fisk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 69 kJ (17 kcal) |
| Fedt | 8,5 g |
| Kulhydrat | 9,1 g |
| heraf sukkerarter | 1,3 g |
| Protein | 1,3 g |
| Kostfibre | 0,6 g |
| Salt | 1,1 g |
Beskrivelse
Glyngøre fiskefars med laks. 400 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris