Gestus Lagkagebunde 3 Delt

Gestus Lagkagebunde 3 Delt
330 g

Brød & kager›Kager

27,95 kr– 28,50 kr

Billigste pris 27,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gestus lagkagebunde i 3 dele. 330 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    27,95 kr
    330 g84,70 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    27,95 kr
    330 g84,70 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    28,50 kr
    330 g86,36 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

28 kr28 kr29 kr29 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gestus Lagkagebunde 3 Delt 330 g

Gestus Lagkagebunde 3 Delt (330 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 27,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 28,50 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Lagkagebunde 3 Delt eller udforske flere Brød & kager.