Gestus Hvederasp

Gestus Hvederasp
500 g

Brød & kager›Rasp

22,40 kr– 22,50 kr

Billigste pris 22,40 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gestus hvedekiks/raspet hvede. Pakningsstørrelse 500 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    22,40 kr
    500 g44,80 kr/kg
  • MenySidst set i går
    22,50 kr
    500 g45,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    22,50 kr
    500 g45,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

22 kr23 kr23 kr23 kr30. aug5. sep11. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gestus Hvederasp 500 g

Gestus Hvederasp (500 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,40 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 22,50 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Hvederasp eller udforske flere Brød & kager.