Gestus Burgerost i skiver 55+

Gestus Burgerost i skiver 55+
100 g

Mejeri & køl›Ost›Cheddar

15,95 kr– 18,95 kr

Billigste pris 15,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1567 kJ (378 kcal)
Fedt32 g
heraf mættet fedt18 g
Kulhydrat1,5 g
heraf sukkerarter0 g
Protein21 g
Salt1,38 g

Beskrivelse

Gestus burgerost i skiver 55+ fedtindhold. Pakke med 100 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • Spar2 for 28,00 kr · 14,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    15,95 kr
    100 g159,50 kr/kg
  • Meny2 for 28,00 kr · 14,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    16,95 kr
    100 g169,50 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    18,95 kr
    100 g189,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr16 kr17 kr18 kr19 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gestus Burgerost i skiver 55+ 100 g

Gestus Burgerost i skiver 55+ (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Wolt Market til 18,95 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gestus Burgerost i skiver 55+ eller udforske flere Mejeri & køl.