Geranium Gin 44%
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Scoring
| Eco-Score | D |
Klimaaftryk
| CO₂ i alt | 1,03 kg CO₂e/kg |
| Landbrug | 0,01 kg CO₂e |
| Forarbejdning | 0,35 kg CO₂e |
| Emballage | 0,48 kg CO₂e |
| Transport | 0,18 kg CO₂e |
| Distribution | 0,02 kg CO₂e |
| Forbrug | 0,01 kg CO₂e |
Beskrivelse
Geranium gin dansk produceret. 44% alkohol. Flaske på 0,7 liter.
Priser i dag (1 butik)
Vis grænsehandel-
Meny Sidst set i dag299,95 kr700 ml 428,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Geranium Gin 44% 700 ml
Geranium Gin 44% fra Geranium (700 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 299,95 kr hos Meny .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Geranium Gin 44% .