GB ZinksalveØkologisk

GB Zinksalve
100 ml

Baby & børn›Babypleje

14,36 kr– 20,95 kr

Billigste pris 14,36 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Astma-Allergi DanmarkSvanemærketVegansk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

GB zinksalve til hudpleje, 100 milliliter.

Priser i dag (5 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)Tilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    14,36 kr
    100 ml143,60 kr/l
  • MenySidst set i går
    17,95 kr
    100 ml179,50 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i går
    20,50 kr
    100 ml205,00 kr/l
  • SparSidst set i går
    20,95 kr
    100 ml209,50 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    20,95 kr
    100 ml209,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Zinksalve 100 ml

GB Zinksalve (100 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,36 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Min Købmand til 20,95 kr — en forskel på 46%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Zinksalve eller udforske flere Baby & børn.