GB Vådservietter Baby 3x12

GB Vådservietter Baby 3x12
36 stk

Baby & børn›Babypleje

12,95 kr– 14,50 kr

Billigste pris 12,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB baby vådservietter, 3 pakker á 12 stk. 36 stk i alt.

Priser i dag (3 butikker)

  • Spar4 for 45,00 kr · 11,25 kr/stk · spar 6,80 krSidst set i dag
    12,95 kr
    36 stk0,36 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    13,95 kr
    36 stk0,39 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    14,50 kr
    36 stk0,40 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

8 kr10 kr12 kr14 kr16 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Vådservietter Baby 3x12 36 stk

GB Vådservietter Baby 3x12 (36 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 14,50 kr — en forskel på 12%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Vådservietter Baby 3x12 eller udforske flere Baby & børn.