GB Sol Lotion SPF 30

GB Sol Lotion SPF 30
150 ml

Personlig pleje›Kropspleje

63,95 kr– 70,00 kr

Billigste pris 63,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Vegansk

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB Sol sollotion med SPF 30 beskyttelse. 150 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    63,95 kr
    150 ml426,33 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    69,95 kr
    150 ml466,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    70,00 kr
    150 ml466,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

62 kr64 kr66 kr68 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Sol Lotion SPF 30 150 ml

GB Sol Lotion SPF 30 (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 63,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 70,00 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Sol Lotion SPF 30 eller udforske flere Personlig pleje.