GB Skårne Rugkerner Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 323 kcal |
| Fedt | 1,7 g |
| heraf mættet fedt | 0,3 g |
| Kulhydrat | 61 g |
| heraf sukkerarter | 1,8 g |
| Protein | 9,5 g |
| Kostfibre | 13 g |
| Salt | 0,01 g |
Beskrivelse
GB økologiske skårne rugkerner fra Danmark i 1 kg pose.
Priser i dag (2 butikker)
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af GB Skårne Rugkerner Øko 1 kg
GB Skårne Rugkerner Øko (1 kg) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 20,95 kr — en forskel på 17% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Skårne Rugkerner Øko eller udforske flere Kolonial .