GB Renseservietter

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
GB renseservietter til ansigt. Pakke indeholder 25 stk.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag14,95 kr25 stk0,60 kr/stk
SparSidst set i dag16,95 kr25 stk0,68 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag19,95 kr25 stk0,80 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af GB Renseservietter 25 stk
GB Renseservietter (25 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 19,95 kr — en forskel på 33%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Renseservietter eller udforske flere Personlig pleje.