Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 47 kJ (11 kcal) |
| Fedt | 3,6 g |
| Kulhydrat | 1,7 g |
| heraf sukkerarter | 1,2 g |
| Protein | 1,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Økologiske bølgeskårne pommes frites fra GB. Dansk. 600 gram.
Priser i dag (3 butikker)
-
12,00 kr600 g 20,00 kr/kg -
Spar Sidst set i dag19,40 kr600 g 32,33 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag19,95 kr600 g 33,25 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris