GB Middagstallerkener 23 cm

GB Middagstallerkener 23 cm
35 stk

Bolig & køkken›Borddækning

49,95 kr– 60,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Engangstallerkenner til hovedret. Diameter 23 cm, 35 stk pr. pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    49,95 kr
    35 stk1,43 kr/stk
  • SparSidst set i går
    59,95 kr
    35 stk1,71 kr/stk
  • Meny2 for 99,95 kr · 49,98 kr/stk · spar 21,95 krSidst set i dag
    60,95 kr
    35 stk1,74 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

45 kr50 kr55 kr60 kr65 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Middagstallerkener 23 cm 35 stk

GB Middagstallerkener 23 cm (35 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 60,95 kr — en forskel på 22%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Middagstallerkener 23 cm eller udforske flere Bolig & køkken.