GB Lasagneplader Durum ØkologiskØkologisk

GB Lasagneplader Durum Økologisk
500 g

Kolonial›Pasta, ris & bælgfrugter›Lasagneplader

19,95 kr– 20,40 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi356 kcal
Fedt1,5 g
heraf mættet fedt0,4 g
Kulhydrat72 g
heraf sukkerarter3 g
Protein12 g
Kostfibre3 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Økologiske lasagneplader af durum hvede fra GB, 500 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    19,95 kr
    500 g39,90 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    500 g39,90 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    20,40 kr
    500 g40,80 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Lasagneplader Durum Økologisk 500 g

GB Lasagneplader Durum Økologisk (500 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 20,40 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Lasagneplader Durum Økologisk eller udforske flere Kolonial.