GB Inkontinensbind Normal Unisex

GB Inkontinensbind Normal Unisex
14 stk

Personlig pleje›Toiletartikler

24,95 kr– 25,50 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB normale inkontinensbind til mand og kvinde, 14 stk pr. pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    14 stk1,78 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    24,98 kr
    14 stk1,78 kr/stk
  • Min Købmand2 for 45,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 6,00 krSidst set i dag
    25,50 kr
    14 stk1,82 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr25 kr25 kr26 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Inkontinensbind Normal Unisex 14 stk

GB Inkontinensbind Normal Unisex (14 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 25,50 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Inkontinensbind Normal Unisex eller udforske flere Personlig pleje.