GB Inkon. Trusseindlæg Mini

GB Inkon. Trusseindlæg Mini
24 stk

Personlig pleje›Toiletartikler

20,00 kr– 24,95 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB inkontinenstrusseindlæg, mini størrelse, 24 stk pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    20,00 kr
    24 stk0,83 kr/stk
  • Min Købmand2 for 45,00 kr · 22,50 kr/stk · spar 2,90 krSidst set i dag
    23,95 kr
    24 stk1,00 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    24 stk1,04 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Inkon. Trusseindlæg Mini 24 stk

GB Inkon. Trusseindlæg Mini (24 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 24,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Inkon. Trusseindlæg Mini eller udforske flere Personlig pleje.