GB Håndsprit Gel

GB Håndsprit Gel
70 ml

Personlig pleje›Toiletartikler

11,75 kr– 18,95 kr

Billigste pris 11,75 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB håndsprit gel til desinfektion. Indeholder 70 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    11,75 kr
    70 ml167,86 kr/l
  • MenySidst set i dag
    11,95 kr
    70 ml170,71 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    18,95 kr
    70 ml270,71 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Håndsprit Gel 70 ml

GB Håndsprit Gel (70 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,75 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 18,95 kr — en forskel på 61%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Håndsprit Gel eller udforske flere Personlig pleje.