GB Frokosttallerkener 18 cm

GB Frokosttallerkener 18 cm
35 stk

Bolig & køkken›Borddækning

39,95 kr– 50,95 kr

Billigste pris 39,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB frokosttallerkener i 18 cm diameter. Pakke med 35 stk engangstallerkenere.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    39,95 kr
    35 stk1,14 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    39,95 kr
    35 stk1,14 kr/stk
  • Meny2 for 99,95 kr · 49,98 kr/stk · spar 1,95 krSidst set i dag
    50,95 kr
    35 stk1,46 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr50 kr55 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Frokosttallerkener 18 cm 35 stk

GB Frokosttallerkener 18 cm (35 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 50,95 kr — en forskel på 28%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Frokosttallerkener 18 cm eller udforske flere Bolig & køkken.