GB Dybe Tallerkener 19 cm

GB Dybe Tallerkener 19 cm
10 stk

Bolig & køkken›Borddækning

34,95 kr– 39,95 kr

Billigste pris 34,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB dybe tallerkener i 19 cm diameter. Pakke med 10 stk engangstallerkenere.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 65,00 kr · 32,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    34,95 kr
    10 stk3,50 kr/stk
  • SparSidst set i går
    34,99 kr
    10 stk3,50 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    39,95 kr
    10 stk4,00 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

34 kr35 kr36 kr37 kr38 kr39 kr40 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Dybe Tallerkener 19 cm 10 stk

GB Dybe Tallerkener 19 cm (10 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 39,95 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Dybe Tallerkener 19 cm eller udforske flere Bolig & køkken.