GB Chia Frø Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 479 kcal |
| Fedt | 34 g |
| heraf mættet fedt | 3,1 g |
| Kulhydrat | 1,8 g |
| heraf sukkerarter | 1,8 g |
| Protein | 21 g |
| Kostfibre | 41 g |
| Salt | 0,01 g |
Beskrivelse
GB økologiske chiafugle, 300 gram. Fra Paraguay.
Priser i dag (2 butikker)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af GB Chia Frø Øko 300 g
GB Chia Frø Øko (300 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 26,50 kr — en forskel på 33% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Chia Frø Øko eller udforske flere Kolonial .