GB Bleer Newborn 2

GB Bleer Newborn 2
28 stk

Baby & børn›Bleer & tilbehør

20,00 kr– 26,50 kr

Billigste pris 20,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB Bleer Newborn engangsbleer til børn på 2-4 kg. 28 stk pr. pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    20,00 kr
    28 stk0,71 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    22,95 kr
    28 stk0,82 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    26,50 kr
    28 stk0,95 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Bleer Newborn 2 28 stk

GB Bleer Newborn 2 (28 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,50 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Bleer Newborn 2 eller udforske flere Baby & børn.