GB Baby SkumvaskekludeØkologisk

GB Baby Skumvaskeklude
50 stk

Baby & børn›Babypleje

16,50 kr– 25,95 kr

Billigste pris 16,50 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB baby skumvaskeklud, 50 stk pakke.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i går
    16,50 kr
    50 stk0,33 kr/stk
  • SparSidst set i går
    19,95 kr
    50 stk0,40 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    21,95 kr
    50 stk0,44 kr/stk
  • Wolt MarketSidst set i går
    25,95 kr
    50 stk0,52 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr30. aug5. sep11. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Baby Skumvaskeklude 50 stk

GB Baby Skumvaskeklude (50 stk) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,50 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 25,95 kr — en forskel på 57%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Baby Skumvaskeklude eller udforske flere Baby & børn.