GB Baby/Kids Badeolie

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
GB Baby/Kids badeolie fra Danmark. Bade- og plejeprodukt til babyer og børn på 150 ml.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag16,95 kr150 ml113,00 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag19,50 kr150 ml130,00 kr/l
SparSidst set i dag19,95 kr150 ml133,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af GB Baby/Kids Badeolie 150 ml
GB Baby/Kids Badeolie (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 19,95 kr — en forskel på 18%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Baby/Kids Badeolie eller udforske flere Baby & børn.