GB Ammeindlæg

GB Ammeindlæg
40 stk

Baby & børn›Babypleje

19,95 kr– 20,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GB ammeindlæg til ammende mødre. Pakke med 40 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    40 stk0,50 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    20,06 kr
    40 stk0,50 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    20,95 kr
    40 stk0,52 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Ammeindlæg 40 stk

GB Ammeindlæg (40 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 20,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Ammeindlæg eller udforske flere Baby & børn.