GB Æbleskiver Øko 16Økologisk

GB Æbleskiver Øko 16
504 g

Brød & kager›Kager

29,95 kr– 30,99 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Wolt Market — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Økologiske æbleskiver fra Grøn Balance. 16-18 stykker i 504 g pakke fra Danmark.

Priser i dag (3 butikker)

  • Wolt MarketSidst set i dag
    29,95 kr
    504 g59,42 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    30,95 kr
    504 g61,41 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    30,99 kr
    504 g61,49 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr30 kr31 kr31 kr2. sep8. sep13. sep19. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GB Æbleskiver Øko 16 504 g

GB Æbleskiver Øko 16 (504 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Wolt Market , mens prisen er højest hos Spar til 30,99 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GB Æbleskiver Øko 16 eller udforske flere Brød & kager.