GastroMax SmartStore Compact S Opbevaringsboks

GastroMax SmartStore Compact S Opbevaringsboks
1,5 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

32,00 kr

Billigste pris 32,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

GastroMax SmartStore Compact S opbevaringsboks med 1,5 liters kapacitet, 1 stykke.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    32,00 kr
    1,5 L21,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    32,00 kr
    1,5 L21,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    32,00 kr
    1,5 L21,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af GastroMax SmartStore Compact S Opbevaringsboks 1,5 L

GastroMax SmartStore Compact S Opbevaringsboks fra GastroMax (1,5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 32,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe GastroMax SmartStore Compact S Opbevaringsboks eller udforske flere Bolig & køkken.