Garofalo Mafalda Corta Pasta
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1489 kJ (351 kcal) |
| Fedt | 1 g |
| Kulhydrat | 70 g |
| heraf sukkerarter | 3 g |
| Protein | 14 g |
| Kostfibre | 3 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Garofalo italiensk pasta, Mafalda Corta type. 500 g pose.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag27,95 kr500 g 55,90 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag27,95 kr500 g 55,90 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag28,95 kr500 g 57,90 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Garofalo Mafalda Corta Pasta 500 g
Garofalo Mafalda Corta Pasta fra Garofalo (500 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 27,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 28,95 kr — en forskel på 4% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garofalo Mafalda Corta Pasta eller udforske flere Kolonial .