Garnier Respons Shampoo Olive

Garnier Respons Shampoo Olive
250 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

22,95 kr– 23,95 kr

Billigste pris 22,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier Respons shampoo med olivenolie til ekstra tørt og overbehandlet hår, 250 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    250 ml91,80 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    23,50 kr
    250 ml94,00 kr/l
  • SparSidst set i dag
    23,95 kr
    250 ml95,80 kr/l

Prishistorik (30 dage)

23 kr23 kr23 kr23 kr24 kr24 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Respons Shampoo Olive 250 ml

Garnier Respons Shampoo Olive fra Garnier (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 23,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Respons Shampoo Olive eller udforske flere Personlig pleje.