Garnier Respons Olive Mythique Balsam

Garnier Respons Olive Mythique Balsam
200 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

22,95 kr– 24,50 kr

Billigste pris 22,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier balsam med olivenolie til tørt og overbehandlet hår. 200 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    200 ml114,75 kr/l
  • SparSidst set i dag
    23,95 kr
    200 ml119,75 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    24,50 kr
    200 ml122,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

23 kr23 kr24 kr24 kr25 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Respons Olive Mythique Balsam 200 ml

Garnier Respons Olive Mythique Balsam fra Garnier (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,50 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Respons Olive Mythique Balsam eller udforske flere Personlig pleje.