Garnier Rensevand m. salicylsyre

Garnier Rensevand m. salicylsyre
400 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

45,00 kr– 48,00 kr

Billigste pris 45,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier rensevand med salicylsyre i 400 ml flaske til ansigtsrensning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    45,00 kr
    400 ml112,50 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    45,00 kr
    400 ml112,50 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    48,00 kr
    400 ml120,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

45 kr46 kr47 kr48 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Rensevand m. salicylsyre 400 ml

Garnier Rensevand m. salicylsyre fra Garnier (400 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 45,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 48,00 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Rensevand m. salicylsyre eller udforske flere Personlig pleje.