Garnier Rensevand m. C-vitamin

Garnier Rensevand m. C-vitamin
400 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

45,00 kr– 48,95 kr

Billigste pris 45,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier rensevand med C-vitamin. Flaske på 400 ml til ansigtsrensning.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    45,00 kr
    400 ml112,50 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    45,00 kr
    400 ml112,50 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    48,95 kr
    400 ml122,38 kr/l

Prishistorik (30 dage)

45 kr46 kr47 kr48 kr49 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Rensevand m. C-vitamin 400 ml

Garnier Rensevand m. C-vitamin fra Garnier (400 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 45,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 48,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Rensevand m. C-vitamin eller udforske flere Personlig pleje.