Garnier Moist Mask Sens Kamille Hyaluronsyre

Garnier Moist Mask Sens Kamille Hyaluronsyre
28 g

Personlig pleje›Ansigtspleje

20,00 kr– 29,95 kr

Billigste pris 20,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier ansigtsmaske med kamille og hyaluronsyre. Designet til tør og sensitiv hud.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    28 g714,29 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    24,95 kr
    36 g693,06 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    29,95 kr
    28 g1069,64 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Moist Mask Sens Kamille Hyaluronsyre 28 g

Garnier Moist Mask Sens Kamille Hyaluronsyre fra Garnier (28 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 29,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Moist Mask Sens Kamille Hyaluronsyre eller udforske flere Personlig pleje.