Garnier Hydra Bomb Ansigtsmaske

Garnier Hydra Bomb Ansigtsmaske
28 g

Personlig pleje›Ansigtspleje

20,00 kr

Billigste pris 20,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier Hydra Bomb ansigtsmaske til hudpleje.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    28 g714,29 kr/kg
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    20,00 kr
    28 g714,29 kr/kg
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    20,00 kr
    28 g714,29 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Hydra Bomb Ansigtsmaske 28 g

Garnier Hydra Bomb Ansigtsmaske fra Garnier Hydra Bomb (28 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Hydra Bomb Ansigtsmaske eller udforske flere Personlig pleje.