Garnier Balsam Skrøbeligt og Slidt Hår

Garnier Balsam Skrøbeligt og Slidt Hår
200 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

22,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 22,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier balsam til skrøbeligt og slidt hår. 200 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    22,95 kr
    200 ml114,75 kr/l
  • Spar2 for 44,00 kr · 22,00 kr/stk · spar 1,90 krSidst set i dag
    22,95 kr
    200 ml114,75 kr/l
  • Meny2 for 44,00 kr · 22,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    24,95 kr
    200 ml124,75 kr/l

Prishistorik (30 dage)

23 kr23 kr24 kr24 kr25 kr25 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Balsam Skrøbeligt og Slidt Hår 200 ml

Garnier Balsam Skrøbeligt og Slidt Hår fra Garnier (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 24,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Balsam Skrøbeligt og Slidt Hår eller udforske flere Personlig pleje.