Garnier Ansigtsrens med hyaluronsyre

Garnier Ansigtsrens med hyaluronsyre
250 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier ansigtsrens med hyaluronsyre, 250 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    59,00 kr
    250 ml236,00 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    59,00 kr
    250 ml236,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    59,00 kr
    250 ml236,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

55 kr60 kr65 kr70 kr75 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Ansigtsrens med hyaluronsyre 250 ml

Garnier Ansigtsrens med hyaluronsyre fra Garnier (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Ansigtsrens med hyaluronsyre eller udforske flere Personlig pleje.