Garnier Ansigtsrens 3-i-1 Eukalyptus

Garnier Ansigtsrens 3-i-1 Eukalyptus
150 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

48,00 kr

Billigste pris 48,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Garnier 3-i-1 ansigtsrens med eukalyptus, zink og salicylsyre til kombineret hud i 150 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    48,00 kr
    150 ml320,00 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    48,00 kr
    150 ml320,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    48,00 kr
    150 ml320,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

48 kr48 kr48 kr49 kr49 kr49 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Garnier Ansigtsrens 3-i-1 Eukalyptus 150 ml

Garnier Ansigtsrens 3-i-1 Eukalyptus fra Garnier (150 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 48,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Garnier Ansigtsrens 3-i-1 Eukalyptus eller udforske flere Personlig pleje.