Gammel Carlsberg Porter

Gammel Carlsberg Porter
330 ml

Drikkevarerݯl

13,00 kr– 15,95 kr

Billigste pris 13,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gammel Carlsberg Porter øltype i 33 cl flaske fra Danmark.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    13,00 kr
    330 ml39,39 kr/l
  • MenySidst set i dag
    15,95 kr
    330 ml48,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    15,95 kr
    330 ml48,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

13 kr14 kr15 kr16 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gammel Carlsberg Porter 330 ml

Gammel Carlsberg Porter (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 13,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 15,95 kr — en forskel på 23%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gammel Carlsberg Porter eller udforske flere Drikkevarer.