Galletti Hvidvinseddike
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Sulfitter
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 85 kJ (20 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0,1 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 0,1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Galletti hvidvinseddike. 0,5 L. Eddike til madlavning og tilberedning.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag17,28 kr500 ml 34,56 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Galletti Hvidvinseddike 500 ml
Galletti Hvidvinseddike (500 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 17,28 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Galletti Hvidvinseddike eller udforske flere Kolonial .