Gårdkylling Grillvinger
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret ☪️ Halal
Bedre Dyrevelfærd (1 hjerte)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 775 kJ (185 kcal) |
| Fedt | 9 g |
| Kulhydrat | 10 g |
| heraf sukkerarter | 0,6 g |
| Protein | 16 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Gårdkylling grillvinger fra dansk producent. 450 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag39,95 kr450 g 88,78 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Gårdkylling Grillvinger 450 g
Gårdkylling Grillvinger (450 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gårdkylling Grillvinger eller udforske flere Kød & fisk .