Fynbo Solbærmarmelade øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Fairtrade
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 727 kJ (172 kcal) |
| Fedt | 0,7 g |
| Kulhydrat | 39 g |
| heraf sukkerarter | 38 g |
| Protein | 0,8 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Fynbo økologisk solbærmarmelade i 270 g glas.
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag38,95 kr270 g 144,26 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag38,95 kr270 g 144,26 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag38,95 kr270 g 144,26 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Fynbo Solbærmarmelade øko 270 g
Fynbo Solbærmarmelade øko fra Fynbo (270 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 38,95 kr hos BilkaToGo .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fynbo Solbærmarmelade øko eller udforske flere Kolonial .