Frozen papkrus 8-pak

Frozen papkrus 8-pak
8 stk

Bolig & køkken›Engangsborddækning

40,00 kr

Billigste pris 40,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Frozen papkrus i 200 ml størrelse. 8-pak engangskrus.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    40,00 kr
    8 stk5,00 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    40,00 kr
    8 stk5,00 kr/stk
  • BilkaSidst set i går
    40,00 kr
    8 stk5,00 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

40 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frozen papkrus 8-pak 8 stk

Frozen papkrus 8-pak fra Andre mærker (8 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frozen papkrus 8-pak eller udforske flere Bolig & køkken.