Frost Beef Wellington Okse
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Allergener
GlutenSennep
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 777 kJ (186 kcal) |
| Fedt | 10 g |
| Kulhydrat | 13 g |
| heraf sukkerarter | 2 g |
| Protein | 10 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,1 g |
Beskrivelse
Frost Beef Wellington med oksekød, 750 g. Frossen.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag139,95 kr750 g 186,60 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Frost Beef Wellington Okse 750 g
Frost Beef Wellington Okse (750 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 139,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frost Beef Wellington Okse eller udforske flere Frost .