Frisko Minecraft Is
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Sverige |
Allergener
MælkSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 79 kJ |
| Fedt | 0,7 g |
| Kulhydrat | 2,8 g |
| heraf sukkerarter | 2,1 g |
| Protein | 1,2 g |
| Kostfibre | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Minecraft is fra Frisko i 1 liters pakke. Licenseret tema-is for børn.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr500 ml 59,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Frisko Minecraft Is 500 ml
Frisko Minecraft Is (500 ml) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frisko Minecraft Is eller udforske flere Frost .