Frisko Favorites Daim

Frisko Favorites Daim
850 ml

Frost›Is

54,95 kr– 55,95 kr

Billigste pris 54,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1080 kJ (258 kcal)
Fedt14 g
heraf mættet fedt9,9 g
Kulhydrat31 g
heraf sukkerarter28 g
Protein3 g
Kostfibre0,5 g
Salt0,18 g

Beskrivelse

Frisko Favorites is med Daim smag i 850 ml beholder.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    54,95 kr
    850 ml64,65 kr/l
  • SparSidst set i går
    54,99 kr
    850 ml64,69 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    55,95 kr
    850 ml65,82 kr/l

Prishistorik (30 dage)

54 kr55 kr56 kr57 kr58 kr59 kr60 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frisko Favorites Daim 850 ml

Frisko Favorites Daim fra Daim (850 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 54,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 55,95 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frisko Favorites Daim eller udforske flere Frost.