Frisko Champagnebrus

Frisko Champagnebrus
83 g

Drikkevarer›Sodavand

12,00 kr– 20,00 kr

Billigste pris 12,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi91 kcal
Fedt1,9 g
heraf mættet fedt1,5 g
Kulhydrat17 g
heraf sukkerarter17 g
Protein0,5 g

Beskrivelse

Frisko Champagnebrus sodavand fra Sverige. 82 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    12,00 kr
    83 g144,58 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    20,00 kr
    83 g240,96 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    20,00 kr
    83 g240,96 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frisko Champagnebrus 83 g

Frisko Champagnebrus (83 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 20,00 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frisko Champagnebrus eller udforske flere Drikkevarer.