Fresh Mango

Fresh Mango
330 ml

Drikkevarer›Juice & smoothies

12,95 kr

Billigste pris 12,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi25 kcal
Fedt0 g
Kulhydrat6 g
Protein0 g

Beskrivelse

Fresh mango-drik fra Tyrkiet i 330 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    12,95 kr
    330 ml39,24 kr/l
  • SparSidst set i dag
    12,95 kr
    330 ml39,24 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    12,95 kr
    330 ml39,24 kr/l

Prishistorik (30 dage)

13 kr13 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fresh Mango 330 ml

Fresh Mango (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fresh Mango eller udforske flere Drikkevarer.