Fresh Jordbær

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Fresh jordbærdrik i 330 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag12,95 kr330 ml39,24 kr/l
SparSidst set i dag12,95 kr330 ml39,24 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag12,95 kr330 ml39,24 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Fresh Jordbær 330 ml
Fresh Jordbær (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Meny.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fresh Jordbær eller udforske flere Drikkevarer.



