Frem Blå Sport

Frem Blå Sport
250 ml

Personlig pleje›Tandpleje

7,00 kr– 10,25 kr

Billigste pris 7,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1176 kJ (173 kcal)
Fedt0,3 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat67 g
heraf sukkerarter0,1 g
Protein1,5 g
Salt0,04 g

Beskrivelse

Frem Blå Sport energidrik i 25 centiliter dåse.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    7,00 kr
    250 ml28,00 kr/l
  • Meny6 for 40,00 kr · 6,67 kr/stk · spar 19,70 krSidst set i dag
    9,95 kr
    250 ml39,80 kr/l
  • SparSidst set i dag
    10,25 kr
    250 ml41,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

7 kr8 kr9 kr10 kr11 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frem Blå Sport 250 ml

Frem Blå Sport (250 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 7,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 10,25 kr — en forskel på 46%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frem Blå Sport eller udforske flere Personlig pleje.