FP Trusseindlæg

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
FP trusseindlæg, pakke med 45 stk.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag9,95 kr45 stk0,22 kr/stk
SparSidst set i dag10,20 kr45 stk0,23 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag10,20 kr45 stk0,23 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af FP Trusseindlæg 45 stk
FP Trusseindlæg (45 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 10,20 kr — en forskel på 3%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe FP Trusseindlæg eller udforske flere Personlig pleje.
